Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

Trubky a izolácie

Nerezový vlnovec DN12  AISI 316L je vhodný na solárne systémy ako aj na dopojenie kúrenárskych systémov.
4.00€
Nerezový vlnovec DN16  AISI 316L je vhodný na solárne systémy ako aj na dopojenie kúrenárskych systémov.
5.00€
Nerezový vlnovec DN20  AISI 316L je vhodný na solárne systémy ako aj na dopojenie kúrenárskych systémov.
6.00€
Vysoko odolná izolácia s hrúbkou steny 13mm a otvorom 19mm je vyrobená na báze EPDM kaučuku . Táto izolácia je nenavlhavá , odolná UV žiareniu a vydrží aj teploty 160 °C . Je vhodná pre všetky rozvody tepla vrátane solárnych systémov. cena je uvedená za 1 meter
3.60€
Vysoko odolná izolácia s hrúbkou steny 13mm a otvorom 22mm je vyrobená na báze EPDM kaučuku . Táto izolácia je nenavlhavá , odolná UV žiareniu a vydrží aj teploty 160 °C . Je vhodná pre všetky rozvody tepla vrátane solárnych systémov. Cena je uvedená za 1 meter
4.10€
Nerezový vlnovec DN25  AISI 316L je vhodný na solárne systémy ako aj na dopojenie kúrenárskych systémov.
6.80€

intro obrazok v kategori

Intro obrázok:
Intro obrázok:
Subscribe to Trubky a izolácie
V oblasti vývoja a výroby kúrenárskej techniky na našom trhu stabilne pôsobíme už 30 rokov. Sme držiteľom certifikátu ISO 9001Solar Keymark.
Naša spoločnosť má pre Vás cenovo najvýhodnejšie solárne zostavy na slovenskom trhu so zárukou 10 rokov.
Vysoká absorbivita, minimálna emesivita, maximálny výkon, nízky hydraulický odpor, vysoká pevnosť - to sú silné stránky našich slnečných kolektorov RAMZES s technológiou Solar Absorber Laugotherm.
Pre pohodlné elektrické kúrenie sme pre Vás vyvinuli elektrický kotol SYNCHRO, ktorý svojimi funkciami a prevedením uspokojí aj náročného užívateľa.
U nás nájdete kompletné príslušenstvo pre solárne systémy ako aj komponenty potrebné pre realizáciu atypických riešení a realizáciu viac okruhových systémov a ich riadení.
Slnečné kolektory RAMZES sú držiteľom certifikátu SOLAR KEYMARK a sú zaradené do zoznamu zariadení MH SR, na ktoré je možné využiť dotáciu podporovanú európskou úniou v programe "Zelená domácnostiam" ako aj v českej republike v programe "Nová zelená úsporám".
Tu nájdete dôležité informácie ohľadom správneho výberu Vášho slnečného kolektora, ktoré Vám pomôžu pmocou jednoduchých obrázkov pochopiť ich základné rozdelenie a ich vlastnosti v určitých podmienkach. 
Ukážka montáži slnečných kolektorov RAMZES.
Výkresy zapojenia slnečných kolektorov, výkresy uchytenia slnečných kolektorov, výkresy odvzdušnenia slnečných kolektorov, schémy pripojenia elektrického kotla SYNCHRO, návody, prospekty
Jozef Kukuča – LAUGOTHERM, 913 04 Kostolná-Záriečie 187
tel/fax: +421 32 652 67 67 ° mobil: 0905 343 125  
mobil: 00421905 965 680 - ENGLISH 

e-mail: laugotherm@laugotherm.sk