Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

LAUGOTHERM

1990 vznik firmy predaj liatinových kotlov VIADRUS   1992 sériová výroba elektrokotlov Laugotherm anticorra   1994 prvé exporty elektrokotlov do Bulharska, Grécka a Ruska   1995 z hľadíska kvality výrobok splnil požiadavky a kritéria pre udelenie Certifikátu ochrannej značky...
1. Aká je životnosť kolektora? Slnečný kolektor RAMZES je vyrobený z materiálov, na ktorých sa výrazne neprejavia známky zostarnutia ani po tridsiatich rokoch. Najcitlivejšou časťou slnečného kolektora je životnosť jeho absorbéra. Ramzes má vyrobený absorbér s klzne uchyteným registrom, kde je namáhanie na tepelné pnutie materiálov...

intro obrazok v kategori

Intro obrázok:
Intro obrázok:
Subscribe to LAUGOTHERM
V oblasti vývoja a výroby kúrenárskej techniky na našom trhu stabilne pôsobíme už 30 rokov. Sme držiteľom certifikátu ISO 9001Solar Keymark.
Naša spoločnosť má pre Vás cenovo najvýhodnejšie solárne zostavy na slovenskom trhu so zárukou 10 rokov.
Vysoká absorbivita, minimálna emesivita, maximálny výkon, nízky hydraulický odpor, vysoká pevnosť - to sú silné stránky našich slnečných kolektorov RAMZES s technológiou Solar Absorber Laugotherm.
Pre pohodlné elektrické kúrenie sme pre Vás vyvinuli elektrický kotol SYNCHRO, ktorý svojimi funkciami a prevedením uspokojí aj náročného užívateľa.
U nás nájdete kompletné príslušenstvo pre solárne systémy ako aj komponenty potrebné pre realizáciu atypických riešení a realizáciu viac okruhových systémov a ich riadení.
Slnečné kolektory RAMZES sú držiteľom certifikátu SOLAR KEYMARK a sú zaradené do zoznamu zariadení MH SR, na ktoré je možné využiť dotáciu podporovanú európskou úniou v programe "Zelená domácnostiam" ako aj v českej republike v programe "Nová zelená úsporám".
Tu nájdete dôležité informácie ohľadom správneho výberu Vášho slnečného kolektora, ktoré Vám pomôžu pmocou jednoduchých obrázkov pochopiť ich základné rozdelenie a ich vlastnosti v určitých podmienkach. 
Ukážka montáži slnečných kolektorov RAMZES.
Výkresy zapojenia slnečných kolektorov, výkresy uchytenia slnečných kolektorov, výkresy odvzdušnenia slnečných kolektorov, schémy pripojenia elektrického kotla SYNCHRO, návody, prospekty
Jozef Kukuča – LAUGOTHERM, 913 04 Kostolná-Záriečie 187
tel/fax: +421 32 652 67 67 ° mobil: 0905 343 125  
mobil: 00421905 965 680 - ENGLISH 

e-mail: laugotherm@laugotherm.sk