Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

O nás

… sme tu pre Vás už viac ako dve desaťročia …
 
Svoju činnosť sme v minulosti zamerali najmä na energetiku a vykurovanie, čoho dôkazom je výroba plynových a elektrických kotlov pod vlastnou značkou ohodnotených Certifikátom a Čestným uznaním. Taktiež máme zavedený a používaný systém manažérstva kvality v súlade s normou EN ISO 9001 : 2008.
 
V dnešnej dobe je do značnej miery publikovaná problematika obnoviteľných zdrojov, preto sa výroba slnečných kolektorov stala našou prioritou. V júli 2010 nám bol udelený certifikát CEN-KEYMARK (SOLAR KEYMARK) na náš prvý typ slnečného kolektora SUNNY RAY a v roku 2013 nám bol udelený certifikát CEN-KEYMARK aj na druhý typ slnečného kolektora RAMZES.
 
SOLAR KEYMARK je dobrovoľná certifikačná značka, ktorá spotrebiteľovi zaručuje, že výrobok je v zhode s príslušnými európskymi normami a spĺňa ďalšie požiadavky. Ide o celosvetovo uznávanú značku. Testovanie a certifikáciu vykonáva tretí subjekt. V našom prvom prípade nám testovanie vykonával rakúska spoločnosť Austrian Institute of Technology a v druhom prípade kolektor skúšal a certifikoval Technický skúšobný ústav, š.p. v Piešťanoch.
LAUGOTHERM
O SLNEČNÝCH KOLEKTOROCH
LAUGOTHERM
NA STIAHNUTIE
NA STIAHNUTIE
NA STIAHNUTIE
LAUGOTHERM
LAUGOTHERM
LAUGOTHERM
V oblasti vývoja a výroby kúrenárskej techniky na našom trhu stabilne pôsobíme už 30 rokov. Sme držiteľom certifikátu ISO 9001Solar Keymark.
Naša spoločnosť má pre Vás cenovo najvýhodnejšie solárne zostavy na slovenskom trhu so zárukou 10 rokov.
Vysoká absorbivita, minimálna emesivita, maximálny výkon, nízky hydraulický odpor, vysoká pevnosť - to sú silné stránky našich slnečných kolektorov RAMZES s technológiou Solar Absorber Laugotherm.
Pre pohodlné elektrické kúrenie sme pre Vás vyvinuli elektrický kotol SYNCHRO, ktorý svojimi funkciami a prevedením uspokojí aj náročného užívateľa.
U nás nájdete kompletné príslušenstvo pre solárne systémy ako aj komponenty potrebné pre realizáciu atypických riešení a realizáciu viac okruhových systémov a ich riadení.
Slnečné kolektory RAMZES sú držiteľom certifikátu SOLAR KEYMARK a sú zaradené do zoznamu zariadení MH SR, na ktoré je možné využiť dotáciu podporovanú európskou úniou v programe "Zelená domácnostiam" ako aj v českej republike v programe "Nová zelená úsporám".
Tu nájdete dôležité informácie ohľadom správneho výberu Vášho slnečného kolektora, ktoré Vám pomôžu pmocou jednoduchých obrázkov pochopiť ich základné rozdelenie a ich vlastnosti v určitých podmienkach. 
Ukážka montáži slnečných kolektorov RAMZES.
Výkresy zapojenia slnečných kolektorov, výkresy uchytenia slnečných kolektorov, výkresy odvzdušnenia slnečných kolektorov, schémy pripojenia elektrického kotla SYNCHRO, návody, prospekty
Jozef Kukuča – LAUGOTHERM, 913 04 Kostolná-Záriečie 187
tel/fax: +421 32 652 67 67 ° mobil: 0905 343 125  
mobil: 00421905 965 680 - ENGLISH 

e-mail: laugotherm@laugotherm.sk